Siteiçi Arama

Sonuçlar 2-3 saniye gecikmeli gelir.


Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrem
Yeni Kayıt
Linkler
Koruma Kontrol Genel Müd.
T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası
Tarım Bakanlığı Yayınları
Tarım Kredi Kooperatifler Birliği
Dünya Tarım Örgütü(TÜRKİYE)
Birleşmiş Milletler Tarım ve Gıda Örgütü(FAO)

 
Hakkımızda
Türkiye, tarım potansiyeli, ürün çeşitliliği ve sahip olduğu doğal kaynaklar ile önemli bir tarım ülkesidir. Fakat, Dünya nüfusunun hızla artması ve tarım alanlarının, yanlış toprak işleme, bilinçsizse kimyasal ilaç ve gübre kullanılması, mevcut tarım arazilerinin gerek erozyon ve gerekse de miras yoluyla arazilerin sürekli parçalanması gibi nedenlerden dolayı kayıplar olmaktadır.

Bütün bu sebeplerden dolayı, ülkemizdeki tarım arazilerinin korunması, verim artışının sağlanması ve sürdürülebilirliğini sağlamak için; organik gübre ve biyolojik savaş yöntemlerine dayanan Organik Tarım Sistemleri geliştirilmiştir.

Bütün bu bilgilerin ışığı altında, EFSUS BİLİŞİM TARIM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. 2004 yılında, organik tarımın vazgeçilmesi olan “Organik Gübre” ve “Organik Toprak Düzenleyicileri” üretimi için faaliyete geçmiştir.

Ülke tarımının gelişmesi ve çiftçinin karşılaştığı sorunları en aza indirmek için, firmamız ürünleri, Ankara Üniversitesi KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi tarafından desteklenerek A.Ü. Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü ile birlikte geliştirmektedir.

Ürünlerimiz Ankara Sirkeli Beldesi’ndeki laboratuarlarda araştırılıp-geliştirilmekte; yine bu bölgede yer alan fabrikamız ve Kahramanmaraş-Afşin’de bulunan tesislerimizde modern şekilde ve uygun fiyat ile üretilip paketlenmektedir.

  Firmamız, şu an üretmiş olduğu Biyo-Organik SR, Biyo-Organik ve Biyo-Humus ürünleri ile organik toprak düzenleyiciler imalatında ve pazarlamasında büyük bir iddia ile yola çıkmıştır.

Gayemiz, organik toprak düzenleyiciler ve organik gübre imalatında öncü firma olmaktır.

 
MAKALELER

Yeni Eklenenler
Banka Hesap Numaralarımız
Efsus ÇİNKO-11
Efsus ÇİNKO-11
Efsus ÇİNKO-11
Efsus KOMBİ
Efsus MİKROMİKs
Efsus 13.38.0
Efsus 10.15.10
Efsus FOSFONİT 28.5.0
Efsus NP 20.20.0
Efsus LIFE 5.10.10
Efsus NPK 12.11.7
Efsus K-HUMAT * Toz Humik Asit
Efsus Humus -Sıvı Humik Asit
Efsus Organik AS

Döviz Bilgileri
(Doviz)
Alış
Satış

Dolar:
18.7592
18.7930
Euro:
20.3386
20.3752
Güncelle

Biyotar Anket

Daha önce toprak analizi yaptırdınız mı?

EVET
HAYIR

Her 6 saatte bir anketimize katılabilirsiniz.